Hans Valter Sundberg - Blandteknik
Vollendet
2018-05-18
543919
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), polykrom abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg -60, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, ca 70x100 cm
Smärre märken