Barglob
Vollendet
2018-05-15
543378
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning för flaskor och glas, mått ca: dia 71 cm, H 99 cm
Lätt bruksslitage