Konrad Ekdahl-Askim oljemålning
Vollendet
2018-05-13
543353
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910- 2002) "Norra hamnen - Strömstad", signerad K Ekdahl, olja på duk, ca 49x59 cm
Uppfodrad