Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
SKRIN, glas och bronserad metall, troligen Frankrike 1800-talets slut, grön glasmassa med emaljmålad dekor, höjd 17, diameter 16 cm
Obetydligt slitage
541839
2018-05-06