Stolar 1800-talets andra hälft
Vollendet
2018-05-03
540611
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, petit points-klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, skador, senare klädsel