Lars Stenstad
Vollendet
2018-04-28
539426
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LARS STENSTAD (1921-2014) (2) "Rött Alvar I" resp "Hav och Alvar", signerade och en daterad -52, gouacher, 15x17 resp 17,5x20 cm