Plafond
Vollendet
2018-04-27
538942
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PLAFOND, stomme i förgylld metall, 1900-talets andra hälft, 6 ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 56 cm, total höjd ca 25 cm