Matservis Limoges
Vollendet
2018-04-22
537701
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LIMOGES, matservis, 62 dlr, porslin,bestående av: 29 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 9 förrätt/efterrättallrikar,4 assietter, 3 uppläggningsfat, 2 karotter med lock, såsskål
Enstaka mindre nagg, bruksslitage