Carl Fagerlund Bordslampa
Vollendet
2018-04-24
537411
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, bordslampa i glas, Orrefors, signerad "Orrefors RD 1323", underfång i svart/grön, höjd utan fattning ca 32 cm
fattning något lös, nagg på insida av borrhål till sladd