Oidentifierad konstnär
Vollendet
2018-04-26
537338
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: 1800-tal, troligen Italien, interiör med män vid bord, olja på pannå, otydligt signerad, ca 35x45 cm