Takarmatur 1900-talets mitt
Vollendet
2018-04-24
537018
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, teak och plast, kupor i vit och orange opalglas, höjd (inkl sladd) 55 cm
Slitage, ej funktionstestad