Bergboms lampa marmor
Vollendet
2018-04-24
536697
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BERGBOMS, bordslampa, 1900-talets mitt, cylinderformad fot i marmor, etikettmärkt, totalhöjd 41,5 cm
Smärre nagg, senare lampsockel