Svensk Hemslöjd, matta, rölakan, signerad SH
Vollendet
2018-05-09
535189
| Höchstes Gebot | 52 000 SEK |
| Schätzwert | 30 000 SEK |
SVENSK HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-60-tal, signerad SH, 336 x 248 cm
Saknar fransar, något smutsig