Kaffeskedar silver Gammal fransk
Vollendet
2018-04-12
534512
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KAFFESKEDAR, 31 st., silver, modell Gammal fransk, 18/1900-tal, av varierande tillverkare, längd ca 13-14 cm, vikt ca 404 g
Slitage, stötskador, graverade