Automater 5 st

Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st
Automater 5 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUTOMATER, 5 st, 1950-60-tal, bestående av: Alps "Clown the magician", Yonezawa "Sleeping baby bear", (dessa två i slitna fabriksförpackningar), Marusan "Grandpa", Yonezawa "Piggy cook", Alps "Picnic Bear", samtliga batteridrivna, höjd ca 17-28 cm

Sleeping bear funktion defekt, delvis med slitage

534022

2018-10-14