Victor Vasarely serigrafi
Vollendet
2018-03-15
527420
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, otydligt numrerad, färgserigrafi, ca 40,5x40,5 cm