Ingebord Lundin vas
Vollendet
2018-03-14
526960
| Höchstes Gebot | 4 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
INGEBORG LUNDIN, vas, geometrisk dekor i blått, Orrefors, Ariel, signerad ORREFORS Ariel Nr 116-E4 Ingeborg Lundin, höjd 15 cm
Smärre repor