Stolar s ka leksandmodell
Vollendet
2018-03-08
525732
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1800-tal, s k leksandmodell, furu, sitthöjd ca 44 cm
Renoverade, mindre skador, lagningar, färgbortfall