Soffa rokokostil
Vollendet
2018-03-08
525683
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SOFFA, 1800-talets första hälft, rokokostil, betsad björk, sitthöjd ca 48, 193x65 cm
Slitage, renoverad, kompletterad, senare förstärkningar, senare bemålad