Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2018-03-07
525134
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad som kopia utförd av V Larsson, Neapel 1878, man med noter av Mozart, olja på duk, ca 77x62 cm
Lagningar, retuscher och krackelyr