Rolf Hagen oljemålning
Vollendet
2018-03-04
524651
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ROLF HAGEN (samtida): Barndomsbild - Stjärnenatt, Nora, signerad Rolf Hagen, olja på duk, ca 37x45 cm