Carl Fagerlund bordslampor 1 par
Vollendet
2018-03-02
524320
| Höchstes Gebot | 4 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, röd glasmassa, signerade Orrefors RD 1323, höjd 32 cm
Smärre slitage