Alexandru Savu oljemålning
Vollendet
2018-03-02
524194
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ALEXANDRU SAVU, Rumänien, gruvarbetare, olja på pannå, signerad och daterad 10 maj 1973, ca 62x75 cm
Visst färgbortfall