Ampel empirstil
Vollendet
2018-02-28
523787
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, mässing och plåt, för 6 ljus, diameter ca 48 cm
Slitage