Bordslampor Restauration Frankrike
Vollendet
2018-03-12
522433
| Höchstes Gebot | 42 000 SEK |
| Schätzwert | 40 000 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, Restauration, Frankrike, delvis brännförgylld och mörkpatinerad brons, postament med emblem av de fyra årstiderna, krönande klot med stående Viktoria, höjd 85 cm
Slitage, ställvisa bättringar, konverterade kandelabrar