SVEN X:ET ERIXON
Vollendet
2018-02-14
519104
| Höchstes Gebot | 55 EUR |
| Schätzwert | 150 EUR |
Sven X:et Erixon (1899-1970) Åsna.
Sign. Litografi, 3/50, 35x27 cm.