Jonas Högström brons skulpturgrupp 3 dlr
Vollendet
2018-02-09
518952
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
JONAS HÖGSTRÖM (född 1956) brons skulpturgrupp, 3 dlr, brons, signerad samt numrerad 1/5, man i tv-fåtöljen, höjd ca 16 cm, längd ca 24 cm
Smärre slitage