Båtmodell Riva-typ
Vollendet
2018-02-07
518494
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BÅTMODELL, omkring 2000, italiensk racerbåt typ "Riva Aquarama", fernissad mahogny, l. ö. a. 90 cm
Ytslitage och mindre skador