Lasse Åberg litografi
Vollendet
2018-02-01
517258
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Figurkomposition med Musse Pigg, signerad Lasse Åberg, EA, litografi, ca 35x58 cm