Spegel med grönpatinerad ram
Vollendet
2018-01-30
516641
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, i grönmålad och patinerad ram, pastellagedekor, höjd 102x72 cm
sprickor, slitage