Edith Widengren pastell
Vollendet
2018-01-15
513368
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
EDITH WIDENGREN (1905-1986): Sydländskt landskap med figurer, signerad och daterad Edith Widengren 1953, pastell, ca 53x122 cm