Bankett 1800-tal
Vollendet
2018-01-07
512419
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BANKETT, 1800-tal, sengustaviansk stil, svartmålad och delvis bronserad dekor, sitthöjd 47 cm
Senare klädsel, slitage, skev