Bo E Lundqvist oljemålning
Vollendet
2018-01-28
511482
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BO E LUNDQVIST (född 1934) Blomsterstilleben, monogramsignerad Lqt, daterad 1967, olja på duk, ca 105x133 cm