Ikon
Vollendet
2017-12-27
510789
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
IKON/DIARAMA, 1900-tal, Östeuropa, Madonna med barnet, tryckt dekor, applikationer i metall och färgat papper, kyrillisk skrift, höjd ca 24, 20x6,5 cm
Blekt, skador