Ljuskrona venetiansk stil
Vollendet
2017-12-26
510775
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets senare del, Italien, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, blåtonad och vit glasmassa, dekor i form av blad, höjd ca 45, total höjd 85 cm, elektrifierad
Mindre nagg kan förekomma