Takarmatur förgylld
Vollendet
2017-12-18
509180
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, Italien, rokokostil, förgylld, för tre ljus, höjd 42 cm
Bruksslitage