Ytterfoder
Vollendet
2017-12-17
509057
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
YTTEFODER, jugend, mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 16, 71x25 cm
Slitage, bucklor