Klubbat för:
Osåld
20 000 SEK
PINAR YOLACAN (Turkiet, född 1981): Utan titel, c-print, signerad, daterad och numrerad på baksidan, edition1/5, 2009. I. 120,5x159cm, rammått 135x173 cm
Proveniens:
Wetterling Gallery, Stockholm
508145
2017-12-12