Dolk
Vollendet
2017-12-11
505681
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DOLK, 1900-talets början, klinga med graverad dekor, träfäste med mässingsnitar, längd 39 cm
Proveniens Rashammar