Mask Etnospecial
Vollendet
2017-12-15
505453
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MASK, 1900-talets sista kvartal, Kongo, Pende, träskuren, bemålad, höjd exklusive medföljande sockel ca 48 cm
Slitage, skada/bortfall