Mask Etnospecial

Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial
Mask Etnospecial

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MASK, 1900-talets sista kvartal, Kongo, Pende, träskuren, bemålad, höjd exklusive medföljande sockel ca 48 cm

Kuntoraportti

Slitage, skada/bortfall

505453

Päivämäärä:

2017-12-15