Mask Etnospecial
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MASK, 1900-talets sista kvartal, Kongo, Pende, träskuren, bemålad, höjd exklusive medföljande sockel ca 48 cm
Kuntoraportti
Slitage, skada/bortfall
505453
Päivämäärä:
2017-12-15