Teservis Karlskrona
Vollendet
2017-12-01
505206
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TESERVIS, 21 dlr, porslin, Karlskrona Porslinsfabrik, bemålat med blomdekor och förgylld kant, bestående av 6 tekoppar, 6 tefat, 6 assietter, fat, gräddkanna, tekanna
Mindre nagg förekommer