Schäslong
Vollendet
2017-11-29
504852
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SCHÄSLONG, 1800-talets slut, röd sammetsklädsel, svarvade ben på hjultrissor, sittöjd ca 42, längd 180 cm
Visst bruksslitage