Nils Björkvist oljemålning
Vollendet
2017-11-30
504545
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
NILS BJÖRKQVIST (1900-1991): "Rävfamilj", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm