Carl Malmsten stolar Flinck
Vollendet
2017-11-25
503726
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Flinck", stolar, 4 st, Tre Sekel möbelsnickeri, björk med äggoljetempera, höjd ca 77, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, repor