Matta röllakan
Vollendet
2017-11-24
502198
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MATTA, röllakan, signerad SW L.M, ull på linvarp, ca 148x217cm
Slitage, fransar med skador