Stolar mahogny
Vollendet
2017-11-16
501463
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, mahogny, klädda i Svenskt tenns linnetyg Elefant, sitthöjd ca 43 cm
Senare klädsel, klädsel med fläckar, bruksslitage, torrspricka