Bruno Mathsson stolar
Vollendet
2017-11-10
499731
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Mia", karmstolar, 6 st, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage