Fratelli Reguitti herrbetjänt
Vollendet
2017-11-09
499524
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra häft, mahognybetsad, hjultrissor i mässing, höjd ca 104 cm
Visst slitage