Carin Ellberg "Torso"
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CARIN ELLBERG (född 1959): "Torso", signerad och daterad C. Ellberg -89, silikon med ingjutna föremål, ca 33x31,5 cm
Proveniens: Utställd på Sweger konst, Luntmakargatan, Stockholm 1989
Kuntoraportti
499260
Päivämäärä:
2017-11-09