Emil Johansson-Thor oljemålning
Vollendet
2017-10-19
493527
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
EMIL JOHANSSON-THOR (1889-1958): "Motiv från gamla byn Anderslöv", signerad o daterad EJ Thor 1956, olja på pannå, 38x56 cm